Uyutulmak Üzere Veterinere Götürülen Kedi Sahiplerini Rahatlatmak İçin Ellerini Tuttu‘abernha3’ isimli bir kullanıcı Reddit’te duygu yüklü bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta bir kedi son yolculuğu sırasında sahiplerinin ellerinden tutuyordu.


Andrew adlı kedinin uyutulma zamanı gelmişti. Kedi son yolculuğuna uğurlanırken inanılmaz bir cesaretle sahiplerini teselli etti.


Reddit kullanıcısı, “Veterinere giderken son yolculuğunda elimizi tuttu. Küçük Andrew sandığımızdan çok daha olgun bir kediydi” dedi.


Diğer kullanıcılar da fotoğrafın altına kendi kedileriyle yaşadıkları benzer durumları anlatarak kadını teselli ettiler.


Kedinin sahibi, Reddit’te “Küçük Andrew evladım gibiydi. 15.5 yaşındaydı ve herkesi severdi. Hayatın bir zorunluluğu olarak yaşlandı ve hastalandı. Hayatı boyunca her gün o sevimli mırıldamasını yapardı. Bir gün mırıldamamaya başlayınca bir şeylerin ters gittiğini anladım. Arkadaşınızı kaybetmek gerçekten çok zor. Benzer durumdaki kişileri anlayabiliyor ve onlar adına üzülüyorum” dedi.


Son yolculuğuna uğurlanan Andrew’i böyle görmek gerçekten üzücü. Sahiplerinin ellerinden tutuşu ise gerçekten inanılmaz. Evcil hayvanları ailelerinin bir üyesi haline gelen kişilerin yaşadıkları acılar gerçekten tarif edilemez.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı