Vatanım Sensin Dizisi Final Yapıyor


Vatanım Sensin dizisinin final yapacağı konusu daha önce de gündeme gelmişti. Öyle ki gelen bilgiler doğrultusunda öğrendiğimiz kadarıyla Vatanım Sensin dizisi sezon sonunu göremeden final yapacak.
 
Vatanım Sensin izleyicilerini üzecek bir haber ile karşınızdayız. Son zamanlarda gündeme sıkça gelmesiyle hepimiz az çok tahmin ediyorduk zaten. Ancak önümüzdeki hafta yayınlanacak olan elli dördüncü bölüm ile final yapması bekleniyor.
 
Vatanım Sensin Dizisinin Güçlü Oyuncu Kadrosu Bulunuyordu
 
Dizinin bu hafta elli üçüncü bölümü ekranda olacak. Sonraki hafta, yani elli dördüncü bölümde ise final yapması beklenmekte. Vatanım Sensin dizisinin başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel bulunuyor.
 
Vatanım Sensin dizisinin elli üçüncü bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanacaktı ama derbi maçından dolayı yayınlanmamıştı. Bu hafta ise yayınlanmayan elli üçüncü bölüm yayınlanacak ve haftaya final bölümüyle ekranlara veda edecek.
 
Bizce dizinin final yapmasındaki sebep televizyonda birçok dizinin bulunması ve her geçen gün artması. Haliyle yeni yapımlar çıktıkça eski yapımlarda reyting sıkıntısı yaşıyor ve ekranlara veda etmek zorunda kalıyorlar.
 
Vatanım Sensin dizisi Milli Mücadele’de İzmir’de yaşanan olayları anlatıyordu. Gerek kurgusu, gerek oyuncu kadrosuyla beğeni kazanmıştı. Sonuç itibariyle bir tarih dizisi olduğundan, yani kronolojik gidişat söz konusu olduğundan senaryo bir müddet sonra kısırlaşabiliyor. Belki de bu nedenden Vatanım Sensin final yapıp ekranlara veda edecek.
 
Peki ya siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR