WhatsApp Hatası Kullanıcıları Kızdırdı!


Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta meydana gelen bir hata kullanıcıları sinirlendirdi. İşte WhatsApp’ın kullanıcıları kızdıran o hatası.

Dünya’nın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ta beklenmedik bir hata kullanıcıların sinirini bozdu Sohbet esnasında birden fazla mesaj alındığında mesajın kim tarafından atıldığı bilgisi bildirim olarak kullanıcılara gelmiyor. 

En çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp her geçen gün kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam etse de WhatsApp’ta meydana gelen en ufak bir hata kullanıcıların sinirlerini fazlasıyla bozabiliyor. İnsanların iletişim ihtiyaçlarını gidermek için kullandığı en popüler uygulama olan WhatsApp hatalarına bir yenisi daha eklendi. Pek çok kullanıcı tarafından bildirilen yeni WhatsApp hatasında kullanıcılar sohbet esnasında birden fazla mesaj aldıklarında bu mesajların kimden geldiği gösterilmiyor. WhatsApp’ta meydana gelen bu sorunun aynı zamanda WhatsApp gruplarında da yaşandığı aktarıldı. 

WhatsApp söz konusu hatanın neden kaynaklandığı hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. WhatsApp’ın bu sorunun bir güncelleme sorunu olduğu belirtiliyor. Bilindiği gibi kısa bir süre önce WhatsApp iOS platformunda grup bildirimleri için ayrı bir emoji bildirimi eklemişti. Şimdilik WhatsApp’ın Android platformu kullanıcıları tarafından yaşanan bu sorunun kısa bir sürede çözülmesi bekleniyor. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı