WhatsApp Web Sürümüne Yeni Özellikler Geldi!


WhatsApp’ın masaüstü sürümü olan WhatsApp Web gelişmeye devam ediyor. Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın Web sürümüne yeni özellikler geliyor. İşte WhatsApp’ın Web sürümüne gelecek olan yeni özellikler.

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformuna yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce iOS ve Android sürümleri için WhatsApp grupları için önemli özellikler getiren WhatsApp, şimdi de Web sürümü için önemli özellikler getirdi.

Kısa bir süre önce WhatsApp Web sürümü için PiP özelliğini sunan WhatsApp, şimdi de Facebook, YouTube ve Instagram videolarını da PiP modunda oynatabiliyor.

WhatsApp’ın Web sürümünde kullanıma sunduğu PiP moduyla birlikte kullanıcılar paylaşılan videoları WhatsApp sohbetinden ayrılmadan sohbet ekranından izleyebilecek. Kullanıcılar bu özellikle birlikte videoları izlerken bir yandan da WhatsApp sohbetlerini sürdürebilecek. WhatsApp’ın iOS ve Android sürümleri için de kullanıma sunduğu PiP modu kullanıcıların tarafından olumlu geri dönüşler almıştı.

WhatsApp Web Kullanımı Artıyor!

Mobil cihazlar için anlık mesajlaşma platformu olan WhatsApp’ın popülerliği her geçen gün artarken, WhatsApp’un tarayıcılar ve bilgisayarlar sürümü olan WhatsApp Web’in kullanımı da artıyor. Özellikle iş ortamlarında sıklıkla kullanılan WhatsApp’ın Web sürümüne gelen bu yeni özelliklerin WhatsApp Web’in kullanım oranını daha da arttırması bekleniyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı