WhatsApp Yeni Özellik Biraz Üzebilir ‘Ön İzleme Dönemi’ Geliyor


Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, yeni bir özellik ile karşımıza geliyor. WhatsApp yeni özellik olarak ön plana çıkan bu duyuru, ön izleme özelliğini kapsıyor.

Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan WhatsApp bir kez daha yeni özelliği ile gündemde.

Zira WhatsApp‘ın Android kullanıcıları için sunacağı yeni özellik gün yüzüne çıkartıldı. Daha önce yaptığı sızıntılar ile tanınan WABetaInfo tarafından paylaşılan bilgilere göre, yeni özellik ile birlikte aynı mesajı veya medyayı birden fazla kişiye yönlendirmeden önce, kullanıcılara ön izleme imkanı sunulacak.

Başka bir deyişle yeni özellik kullanıma girdiğinde WhatsApp aynı mesajı birden fazla kişiye yönlendirirken, kullanıcıların olası hatalarının önüne geçecek.

Hala test aşamasında olan uygulamanın kısa sürede Android sürümüne gelmesi bekleniyor. Bu tarz güncellemeler, son dönemlerde özellikle Android kullanıcılarının karşısına çıkmaya başlamıştı. WhatsApp tarafından yapılan bütün çalışmalarda, kişilerin kendi beklentilerine göre yenilediği, büyüttüğü ve ön plana çıkardığı bir süreç ile ilerleniyor ve çalışmalar da bu kapsamlarda ön plana çıkmaya devam ediyor. Ayrıntıların, profesyonel fırsatların ve estetik iletişimlerin öncüsü uygulaması olan WhatsApp, önceliğini genellikle Android uygulamalarına veriyor. Bu belki stratejik bir hamle, belki de sorunlar çözüldükten sonra iOs tarafına geçiliyor. Lakin önemli olan şu ki, uygulama oldukça merak ediliyor (yeni özelliği). Bu yüzden bu tarz ön izleme eklentisi, WhatsApp gibi büyük bir mesajlaşma uygulamasını her zaman daha güncel, daha takip edilebilir ve meraklı hale getirecek gibi görünüyor. Bakalım neler olacak, hep birlikte göreceğiz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR