Yabancı Dil Öğrenmek İçin 5 Uygulama!


Günümüz dünyasında yabancı dil bilmek sizi pek çok kişinin önüne geçirebiliyor. Yabancı dil öğrenmenin bu kadar önemli olduğu bir dönemde, kolay bir yabancı dil öğrenmek için kullanabileceğiniz 5 uygulamayı sizler için sıraladık. 

Globalleşen dünya ile birlikte yabancı dil bilmek çok önemli bir hale geldi. Eğer ki yabancı dil öğrenmek istiyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sizler için hazırladığımız bu 5 mobil uygulama yabancı dil öğrenme sürecinizde sizlere yardımcı olabilir. 

Memrise

Gerek App Store’da gerekse Google Play Store’da en çok indirilen yabancı dil öğrenme uygulamalarının başında gelen Memrise uygulaması uygulama marketlerinin editörlerinin seçkileri arasında da yer alıyor. Türkçe arayüze sahip olan ve bu sayede çok kolay bir kullanım sunan Memrise uygulamasıyla birlikte İngilizce’nin yanı sıra Almanca, Rusça, Korece, Fransızca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca ve Japonca başta olmak üzere pek çok yabacı dili kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Gerek mobil cihazınız üzeriden gerekse internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz alıştırmalar sayesinde dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen Memrise uygulaması, uygulama içi satın alımlarla destekleniyor. Uygulama içi satın alımlarla birlikte Memrise’ın pek çok özelliğini açabilir ve dil öğreniminizi hızlandırabilirsiniz. 

Busuu

Diğer dil öğrenme uygulamalarından farklı olan Busuu uygulamasıyla dil öğrenmek çok kolay ve çok eğlenceli. Güzel bir arayüze sahip olan Busuu uygulaması seviyeniz ne olursa olsun, yabancı dil öğrenme serüveninizde ihtiyacınız ne olursa olsun sizin yanınızda oluyor. Busuu uygulaması ile popüler yabancı dillerin de arasında bulunduğu 12 farklı dili öğrenebilirsiniz. 

Duolingo

Dil öğrenme uygulamalarının atası olan Duolingo yabancı dillerin yanında yapay zeka tarafından türetilmiş olan dilleri de öğretiyor. Hedefinize uygun olarak antreman yapabileceğiniz Duolingo uygulamasıyla birlikte sizinle aynı dili konuşmak isteyen kullanıcılarla sosyalleşebilir ve dil öğrenmenizi hızlandırabilirsiniz. 

Voscreen

Dil öğrenme uygulamalarından farklı olarak Voscreen uygulamasıyla birlikte Ingilizce film, dizi, belgesel videolarından kesitleri izleyebilirsiniz. Bu sayede telafuz ve kelime bilginizi arttırabilir ingilizceye olan kulak aşınalığınızı geliştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Voscreen uygulamasıyla birlikte sizin alanınıza dair Ingilizce videoları izleyip alanınızda uzmanlaşabilirsiniz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı