Yabancı ve Türk Ünlülerin Photoshop’lu Fotoğrafları

Teknolojinin çağının vazgeçilmezlerinden biri olan sosyal medyada hergün binlerce paylaşım yapılıyor. Gösteri dünyasının ünlü isimleri özellikle Instagram sayfalarına yükledikleri fotoğraflarda daha kusursuz gözükmek için bazı photoshop'lara başvuruyor. Ancak üzerinde oynanan bu kareler dikkatli takipçilerin gözünden kaçmıyor. İşte photoshop polemiğiyle gündeme gelen bazı ünlü isimler..


 1. 1 DEMET EVGAR


  Evgar, fotoğrafını da Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Kısa bir süre sonra ünlü modacı Cengiz Abazoğlu da aynı fotoğrafı kendi Instagram sayfasında yayınladı. Evgar'ın belini incelten, elbisenin kırışıklıklarını düzelten Cengiz Abazoğlu'nun fotoğrafa uyguladığı photoshop gözlerden kaçmadı. Olayın sosyal medyada konuşulmaya başlamasının ardından ise Evgar paylaşımı sayfasından kaldırdı.

 2. 2 FAHRİYE EVCEN


  Oyuncu Fahriye Evcen'in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı silip photoshoplayarak paylaşması sosyal medyada çok konuşulmuştu.

 3. 3 EBRU ŞALLI


  Ebru Şallı, esnekliğini göstermek için fotoğraf üzerinde oynama yaptı. Photoshop'lu fotoğraf takipçilerin dikkatinden kaçmadı.

 4. 4 ALLY BROOKE


  Dünyaca ünlü şarkıcı Ally Brooke'un iki sağ ayağının olduğu bu fotoğraf gündem olmuştu.

 5. 5 GIGI HADID & KENDALL JENNER


  İki yakın arkadaş olan Gigi Hadid ve Kendall Jenner, birlikte katıldıkları tüm etkinliklerde magazin basının gündemine oturmuştu. İki süpermodelin birer diz kapağı yanlışlıkla yok edildiği fark edilmişti.

 6. 6 MARIAH CAREY


  Mariah Carey Paper dergisinde yayınlanan üstsüz fotoğrafına rötuş yaptırdığı gerekçesiyle suçlanmıştı.

 7. 7 IRINA SHAYK


  Rus model Irina Shayk hamile olduğu dönemde Vogue Brezilya’ya kapak olmuştu. 31 yaşındaki modelin karnına Photoshop uygulamasıyla küçültme yapıldığı ya da çekimin aylar önce yapılmış olabileceği öne sürülmüştü.

 8. 8 RIHANNA


  Ülkesi Barbados'taki Crop Over Festivali’ne katılan Rihanna'nın, karnaval kostümlü fotoğrafını sosyal medyada paylaşırken Photoshop kullandığı, fotoğraftaki bariz hatadan anlaşıldı. Rihanna’nın baş parmağında iki tırnak olduğu belli oluyor.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı