Yalnızca Güçlü Kadınların Sahip Olduğu 5 Arkadaş Tipi

Sizlere güçlü kadınların hayatında olması gereken arkadaş modellerini listeledik. Haydi bakalım!


Herkesin iyi kötü arkadaşlık deneyimleri olmuştur. Öyle ki seçtiğiniz arkadaş aslında bir bakıma sizi yansıtmaktadır. Karakterinizden tutun, sosyal yaşantınızın şekillenmesine kadar arkadaşlıklar önemli bir role sahiptir. Sizlere güçlü kadınların hayatında olması gereken arkadaş modellerini listeledik. Haydi bakalım!

1. Vefa Sahibi Arkadaş

Hayatınızda sahip olduğunuz her şeyi kaybedecek bile olsanız bu arkadaş tipi gerek empatiyle, gerek iyimserliğiyle sizin kaybettiğiniz inancınızı yerine getirerek sizi destekleyecektir.

Arkadaş seçerken aşırı kıskançlığa sahip olmamasına dikkat edin. Çünkü bu bir bakıma kendine olan güvensizliğinin yansımasıdır. Kıskanç bir kimse size karşı olan vefa duygusunu da kaybedebilir. Öyle ki vefa duygusu, insan olmanın önemli meziyetlerinden biridir. Dostluk ise vefanın neticesi, kardeş bağının son durağıdır.

2. Zeki Arkadaş

Bu arkadaşlar bazen sizin eksiklerinizi tamamlayarak size destek olurlar. Karşılıklı fayda sağlarsınız birbirinize, verim alırsınız. Şunu da hemen belirtelim ki bunu bir çıkar ilişkisi olarak düşünmemek gerekiyor. En nihayetinde size bir şeyler katabilecek arkadaşlar seçmek önemli. Hayatınızda herhangi bir problem ile karşılaştığınızda size mantıklı öneriler sunabilecek zeki bir arkadaşınızın olması oldukça önemlidir. Böyle arkadaşlara sahipseniz çok şanslısınız!

3. Sıradan Değil, Farklı Arkadaş

Farklılık güzeldir, farklı olmak bir lütuftur. Hepimizin çevresinde farklı olan bir arkadaşı vardır ve içten içe mutlu eder. Hayatın o baygınlığını, sıkılganlığını alır götürür ve size farklı bir perspektif kazandırır. Adeta ilham kaynağıdır!

4. Yalan Dedektörü Arkadaş

Sizin fark edemediğiniz detayları fark edebilen bir arkadaşınızın olması sizi çok fazla rahatlatacaktır. En nihayetinde arkadaşlar birbirini tamamlamalıdır değil mi? Olayları, insanları iyi analiz edebilen bir arkadaşa sahip olmak güçlü bir kadının olmazsa olmazıdır.

5. Komik Arkadaş

Öyle güzel bir enerjiye sahiptir ki, sizin de enerjinizi arttırarak huzur verir. Hayatınızdaki karamsarlığı bir kahkahası ile bile götürebilecek özelliğe sahiptir. Mizah duygumuz bizi canlı tutan şeylerden biri.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı