Yan Masadaki Bebeğin Ağlamasından Rahatsız Olan Gence Babanın Cevabı!Bazıları bir laf etmeden önce iki kez düşünmeli. Aslında hepimiz öyle yapmalıyız.


20 yaşlarında bir çocuğun yapması gereken de düşündüklerini dile getirmeden önce iki kez düşünmekti. Böyle yapmayınca önemli bir ders aldı.


Lucy ve sekiz aylık bebeği kahvaltı yapmak için bir restorana gitti. Bu yaştaki bebeklerin sıklıkla yaptığı gibi bebek ağlamaya başladı. O sırada 20 yaşındaki restoran çalışanı ‘Şu bebeğin sesini kesse çok güzel olacak’ diye söylendi.


Çocuğun babası restoranın patronuydu. Oğlunun ne dediğini duymuştu. Hemen olaya dahil oldu ve oğluna önemli bir ders verdi.


Britanya’nın Flamstead adlı kasabasında yaşayan Lucy Hatami sekiz aylık bebeğiyle beraber dışarıda kahvaltı yaparken 20 yaşındaki bir çalışanın bebeğinin ağlamasından rahatsız olduğunu gördü.


Mummys Page isim sayfanın aktardığına göre sekiz aylık bebek herkesin duyabileceği şekilde ağlamaya başlamış. Bir genç de sesi duyar duymaz anneye bebeğini susturmasını söylemiş.


Daha sonra olanlar ise Lucy’nin insanlığın hala ölmediğine inanmasına neden olmuş. Lucy’nin Facebook’ta anlattığına göre 20 yaşındaki çocuğn babası gelip çocuğa güzel bir ders vermiş.


Babası, “Sanki sen bu yaşlarda ağlamıyor muydun? Küçükken mızmızın tekiydin” demiş.


Daha sonra baba oğlundan, Lucy’den özür dilemesini istemiş. Ayrıca kucağında bebeği olan Lucy’nin masasına kahvaltı tepsisini götürmesini istemiş.

“Hem kahvaltı tepsisi hem de harika bir kahveyi masama getirdi. Hepsi, aradan 20 yıl geçmesine rağmen bebek büyütmenin ne kadar zor olduğunu hatırlayan baba sayesinde” dedi Lucy gönderisinde.


Çocukların ne kadar büyümüş olsalar da uyarılmaları gereken zaman anne ve babaları tarafından ikaz edilmeleri gerekliliğini de bir kez daha görmüş olduk.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı