Yaşlı Adam Elinde Poşetlerle Barınağa Gitti, İşte Herkesi Duygulandıran O Ayrıntının Hikâyesi


Hayvan dostlarımızın hepsi sevgi dolu bir ortamda büyümeyi hak etse bile hepsi bu şansa sahip olamıyoruz maalesef. Bu soruna çare olmak için de hayvan barınakları var. Bir kedi veya köpek sahiplenemeyen insanlar gidip barınaklara yardım edebiliyor. Biz de sizlerle Oklahoma’da yaşayan altın kalpli yaşlı bir adamın hikayesini paylaşacağız. Okurken gözleriniz dolacak.

Anlatacağımız olay Tulsa Hayvan Barınağı’nda meydana geldi. 20 yaşındaki Masion Sorrels, barınağa hayvan sahiplenmek için gitmişti ve sırada bekliyordu o sırada yaşlı bir adamın içeri girdiğini fark etti. Yaşlı adamın elinde birkaç tane poşet vardı. 

Hayvan sahiplenmek için sırada bekleyen Madison merakla olacakları izlemeye başladı. Yaşlı adamın elinde taşıdığı poşetlere dikkatli bakınca içinde tenis topları olduğunu fark etti. Yaşlı adam bir zamanlar köpeğine ait olan topları barınaktaki diğer köpekler eğlensin diye onlara hediye etmeye gelmiş. 

Bu olaya şahit olan herkes çok duygulanmış ve bu olaya şahit olan Madison da bunu sosyal medyada paylaşmaya karar vermiş.  Madison’ın paylaşımı internette hızla yayıldı ve herkes bu koca yürekli adamı övgülere boğdu.

İyi ki varsın koca yürekli amca! 

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı