Yay Burcu Aşk Hayatı İçinde Hangi Burçlarla Uyumludur?


yay burcu aşk hayatı

Özgürlüğüne düşkün Yaylar’la anlaşmak pek kolay değildir. Burçlar arasında onları en iyi anlayıp, isteklerine karşılık verecek insanlar, Koç, İkizler ve Kova’dan çıkacaktır. Teraziler de Yaylar için ideal eş adaylarıdır. Yay burcu aşk hayatı içinde hangi burçlarla neden uyuşur, neden uyuşmaz yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Yay burcu aşk hayatı hangi burçla ilişki yaşarsa renklenebilir?

YAY-KOÇ

Birlikte eğlenirler
Son derece eğlenceli bir beraberlik. Her ikisinin de serüvene açık olması, keşfetme duygularını körükler ve inanılmaz bir yaşam maratonuna imza atarlar. Yay’ın kendine güveni, Koç üzerinde kıvılcım etkisi yapar. Kavgaları kısa süreli ve geçicidir. Fikir tartışmalarından büyük zevk alırlar.

YAY-BOĞA

Yollarını bulacaklar
Boğa hükmetmeyi sever. Yay buna asla izin vermez. Boğa bunu zamanla öğrenecektir. Eğer, gerçekten seviyorlarsa, ‘deneme-yanılma’ yöntemi ile ilişkilerine en iyi modeli bulacaklardır. Sahiplenici Boğalar’ın söylediği sözler Yay’a ters gelse de, mantığı için ona hayranlık duyar. İlişkinin temelini Boğa atar.

YAY-İKİZLER

Uzun ömürlü olur
Uyumları süperdir. Doğru olan ve olması gereken her şey vardır bu aşkta. Şaşılacak derecede çok yönlü olan bu birliktelikte ‘değişim’ yaşam felsefesidir. Yaşamları keyifli geçecek bu çifte, mutluluklar dilemekten başka söyleyecek sözümüz yok.

YAY-YENGEÇ

Sabırlı olmak şart
Yay burcu aşk hayatı içinde  yengeç burcu ile bir ilişki yaşarsa her iki tarafında sabırlı olması gerekir. Her yönüyle doğru fakat, zamana ihtiyacı olan beraberliktir. Yengeç’in fedakarlığı, beraberliğin temel ilkesidir. Yay, yaramaz çocuklar gibi koştururken, Yengeç büyük bir sabırla onu bekler. Yay, korunma ihtiyacı duyduğunda hep Yengeç’e koşacaktır.

YAY-ASLAN

Neşeli bir birliktelik
Enerji dolu bir beraberlik. Her an patlamaya hazırlanan bir duygu yumağı. Yay’ın sabırsızlığı, Aslan’ı çileden çıkarsa da, tutku dolu bir aşkı paylaşırlar. Neşeli günlerinde keyiflerine diyecek yoktur. Her ikisi de yaşamı zevkli kılabilmek için, önlerine çıkan fırsatları kaçırmazlar. Kendilerini frenlemeyi öğrenmeliler.

YAY-BAŞAK

Akıl savaşı yaparlar
IQ’su çok yüksek bir ilişki. Her ikisi de aklın verdiği tüm nimetleri sonuna kadar kullanırlar. Saatler boyu konuşup tartışabilirler; fakat pes etmeyi bilmezler. Başak’ın gereksiz ayrıntıcılığı, Yay’ın canını sıkar. Akıl savaşlarını bırakarak, paylaşmayı öğrenirlerse denemeye değer bir ilişki yaşayabilirler.

  23 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları 
a

YAY-TERAZİ

Aniden bitebilir
Hoş bir ilişki. Cana yakın Yay, esprili zekasıyla Terazi’yi bir anda büyüler. Fakat, en özel duyguları paylaştıkları zamanlarda bile, Yay aniden bu beraberliği bitirebilir. Mantık çerçevesinde, kendilerini ayrılıklara her zaman hazır hissederler. Sonuç olumsuz olsa bile hayal kırıklıklarına ikisi de katlanır.

YAY-AKREP

Güçlükler bekliyor 
Henüz ilişkinin başındayken bile güçlükler onları bekler. Yay’ın sonsuz özgürlük çığlıklarını, Akrep asla duymaz. Üstelik, kıskançlık oklarını sürekli Yay’a gönderir. Paylaştıkları duygu yüksek boyutlarda ise, iyimser Yay, bundan gocunmayacaktır. Hiç istemedikleri halde, ayrılık kapılarına dayanacaktır.

YAY-YAY

Zaman vermek şart 
Yaşamı bu denli serüven gibi yaşayan bir ikiliye az rastlanır. Sizi anlamak zor olmasına rağmen bu beraberlikte her şey istediğiniz gibi gelişebilir. Aşkınız zamanla olgunlaşacak, serpilip güzelleşecektir. Yeter ki, bu aşka, gerekli zamanı tanıyın.

YAY-OĞLAK

Ayrılık kaçınılmaz
Yay burcu aşk hayatı içinde oğlak ile zorlu bir ilişki yaşamak kaçınılmaz olacaktır. Her şeyiyle zıt bir ilişki. Oğlak’ın iç disiplini ve kuralları arasında kendini kuşatılmış hisseden Yay, bu ilişkiyi başlattığı için kendine sürekli kızar. Her an kaçmaya hazırdır. Yaşamı garip bir şekilde paylaşırlarken, birbirlerini hiç kırmadan nedensiz ayrılırlar.

YAY-KOVA

Ayrılmaları imkansız 
Birbirini bu kadar tamamlayan iki kişiye az rastlanır. Yay’ın neşeli tavırları, Kova’nın marjinalliği ile bir anda çakışır. Birbirlerini gördükleri anda kendilerini anlayacak olan kişiyle karşılaştıklarını kavrarlar. Ömür boyu sürecek bir beraberliğin temelini atarlar. Kavgaları bile, bu aşkı asla bitirmeyecektir.

YAY-BALIK

Olacak gibi değil 
Özgürlük savunucusu Yay burcu aşk hayatı içinde , Balık’ı bir arada düşünmek imkansız gibi bir şeydir. Bu aşk sürekli kendi dikenlerine takılacağı için, zamanla kısır döngüye dönüşecektir. Yay, bir Balık’ın gereksiz, alıngan ve duygusal davranışlarına alışamaz. Balık ısrar ederse, Yay ondan uzaklaşmanın yolunu bulacaktır.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR