Yay Burcu Erkeğinin Aşık Edici 4 Yönü


14 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları
14 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

YAY BURCU ERKEĞİ

Hareketli, özgürlükçü, neşeli, esprili, bilgili, dürüst gibi birçok harika kavramı bünyesinde barındıran ve girdiği her ortamda çok kısa sürede kendini belli etmeyi başaran ve insanları etrafında toplayan birini gördüğünüz zaman o kişinin yay burcu olma ihtimali oldukça yüksektir. Peki bütün bu esin kaynağını Jüpiter’den alan ve burçlar aleminin en az nüfusuna sahip olan yay burcu erkeklerinin aşık edici özelliklerini biliyor musunuz?

YÜRÜYEN BİLGİ: ENTELEKTÜELLİK BİR KİŞİLİK

Girdiği her ortamda söyleyecek bir sözü olan ve o konu ile ilgili hayatını odaklamamış olsa dahi konuştuğu konu üzerinde en etkili fikirleri söyleyebilecek kadar bilgili, sürekli bir şeyler öğreten yapısı, hayata bakış açısını değiştiren konuşmaları ve hikayeleri ile hayranlık uyandırır.

HİPER AKTİF MİDİR NEDİR ANAM BABAM?

Yay burcunun enerjisine yetişmek için ekstradan besin takviyesi alıp spor yapmak gerek ve zihnen hazır olmak gerekir. Seyahat etmekten sıkılmayan yeni yerleri görmek için her zaman tetikte bekleyen yay burcu erkeği ile vakit geçiriyorsanız şimdiye kadar gözünüze çarpmayan detaylarda nasıl bir harika düzen olduğunu keşfedeceksiniz.

ÜNSÜZ CEM YILMAZ: ŞAKACIDIRLAR

Yay burçlarının enerjik ve entelektüel yapısı şakacı kimliğine fazlasıyla yansımıştır. Yüksek akıl ürünü esprileri tam söylenmesi gerektiği yerde söyleyerek her daim ortamda güldürme ihtiyacını giderirler. Gülmekten veya şaka yapılan kişi konumuna düşmekten hiç gocunmazlar. Neşeli ve bol gülmeli, kahkahalı bir yaşam istiyorsanız yay burcu erkeği sizin için biçilmiş bir kaftandır.

ADALET, YAY BURCU ERKEĞİN ELİNDE OLMALI!

Babam olsa gözünün yaşına bakmam sözünü sanırım bir yay burcu erkeği söylemiş olabilir. En yakını bile dürüstlükten ödün veriyorsa bunu açıkça dile getirip sonrasında babasına hayır sen haksızsın diyebilen biri varsa ve bu yaptığından haz alan kişi yay burcu erkeğidir. Dürüstlük, adalet her şeyden önce gelir. Bilir ki adalet ve dürüstlük ancak özgürlük ile beraber ve bağlantılıdır.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR