Yay Burcunun En Bilinen 7 Şahsına Münhasır Özelliği


14 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları
14 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Sosyallikleriyle, eğlenceli ve sıcak tavırlarıyla sevdiğimiz, iyi niyetli ve bir o kadar da uyumlu Zodyak’ın meraklı çocuğu yay burcu! İdeallerine bağlı ve yüksek enerjili yaylar genellikle uzun boylu ve ince vücutlu, kahverengi saçlı ve açık renk tenli olurlar. Çocuksu yapılarıyla hayata her daim heyecanla sarılırlar, gülümsemeleri göz alıcı olur, farklı tarzlarını hep giyimleri ile sergilerler.

1. Bilgiye aç, inanılmaz meraklı


Bilmediği her şeyi merak eden yaylara bir nevi öğrenme delisi diyebiliriz! Sürekli okur, araştırır ve yeni şeyleri keşfetmekten büyük haz alır. Sadece yeni bilgiler de değil, yeni insanlarla tanışmayı da çok severler ve bundan dolayı sürekli sosyal ortamlarda olmayı tercih ederler. Evde bulunmayı sevmezler, tüm günü dışarıda geçirip evi otel gibi kullanırlar.

2. Felsefeye olan ilgisiyle adeta bir filozof


Tüm burçlar arasında felsefi düşünceye en yatkın burç şüphesiz yay burcu! Sorgulamaları, her şeyi derin düşünmeleri onları felsefeye ve tasavvufi inançlara iter. Tanıdığınız bir yay varsa bunu felsefik konuşmalarından çok net anlayabilirsiniz. Öyle ki içlerinden bazıları bunu enerji üzerine kullanarak reiki tarzı eğitimler alır ve bu alanlarda uzmanlaşır.

3. Her daim içten ve iyimser


Gülüşleriyle herkesin aklına kazınan yaylar yapmacık olmazlar, yapmacık olmayı denemezler bile. Onlar her zaman içten ve samimi davranırlar. İyi niyetlerini asla kaybetmezler ve her şeye pozitif yaklaşmaktan da asla vazgeçmezler. Fazlasıyla dürüst davranırlar hatta bazen patavatsızlık derecesine ulaşabilir, eleştirmeyi çok sevdikleri halde eleştirilmekten de bir o kadar hoşlanmazlar.

4. Özgürlük düşkünü


Bağımsız olma hevesiyle bu dünyada çok büyük hayalleri olan yaylar, özgürlüklerine fazlasıyla düşkün olurlar. Öyle ki bu hayatta kendilerini göçebe gibi görürler, hayatı kimsenin sevmediği kadar çok severler ve iyi bir yaşam yolunun özgürlükten geçtiğini düşünürler. Bu düşkünlük bazen ilişkilerini bitirmelerine neden olur çünkü yaylar uzun ilişkilerde sıkılırlar, onlar için sürekli yenilik gerekir.

5. Jüpiter sayesinde hep şanslı


Yay burcunun insanlarının şansları her zaman yüksek olur. Hedef belirleyip odaklandıkları takdirde bu şanslarını doğru yerde kullanabilir, bunun sayesinde başarı ve fayda sağlayabilirler.

6. Değişken 4 burçtan biri


Tüm burçlar arasında çift karakterli olan 4 tanesinden biri olan yay burcu, içinde iki farklı insan barındırır. Bundan dolayı da sürekli bir karmaşa içerisinde hisseder ve öyle davranır. En sık duygu değişimi yaşayan burç olduğu için de bir an ağlarken hemen arkasından güldüğünü görebilirsiniz. Şaşırmayın, yaydır ne yapsa yeridir!

7. Bir yay gibi esnek ve gergin


Burç özelliklerini yaydan aldığı için bu burcun insanları rahat olurlar. Sabırlı oldukları için çoğu şeyi tolere edebilirler, yay gibi nereye çekseniz oraya gelirler. Ancak zor sinirlenen yay insanının öfkesi de dinmeyecek derecede güçlü olur. Bizden tavsiye, o gerginliği yaşamasına ve yaşatmasına izin vermeyin!


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR