Yengeç Burcu Aşk Hayatı İçinde Hangi Burçlarla Uyumludur?


yengeç burcu aşk hayatı

Astroloji yaşamımızdaki birçok şeyi etkilediği gibi aşk hayatımızı da etkiliyor. Yengeç burcu aşk hayatı içinde diğer burçlarla etkileşimi ve uyumu nasıl? Karşınızdaki kişinin burcu neden size uygun değil ya da uyumsuz olduğunuz konular neler?

Yengeç burcu aşk hayatı içerisinde hangi burçla daha iyi bir aşk ilişkisi kurar, aşk hayatında olmaması gereken burç ne, bunlardan bahsedeceğiz.

Yengeç-Koç

Kısa sürede sıkılır 
Ateşli ve heyecanlı sözleriyle bir anda sizi saracak olan Koç insanını başlangıçta her şeyi ile beğeneceksiniz. Koç da, sizin kadar ateşli ve duyguludur. Başlangıçta sizi kıskanacak, her şeyinizi kısıtlamaya kalkacaktır. Gerçekten, o anda doğru söylüyordur. Duygularından emin olabilirsiniz. Fakat daha sonra sizden uzaklaşarak, türlü bahaneler uyduracaktır.

Yengeç-Boğa

Ömür boyu sürebilir 
Yengeç burcu aşk hayatı içinde boğa burcu ile tatminkar bir ilişki yaşayabilir. Boğa burcunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Yüreği sizin gibi sevgi doludur. O da güzel bir ev ve bir ailesi olmasını ister. Çocuklara düşkündür. Yaşamda maddi güven beklentisi içindedir. Fakat, sizin kadar romantik değildir. Sizin beklediğiniz güzel sözleri söylemeyebilir. Güzel sözler söylemeyi beceremez ama bu beraberlik ömür boyu sürebilir.

Yengeç-İkizler

Uzaklaşmak isteyecek 
Başlangıçta birbirinizi cazip bulacağınız kesin. Sizi beğenecek ve birlikte olmak isteyecektir. Fakat bir Yengeç olarak ısrarcı yapınızı aşkta da gösterir ve çabuk kırılırsınız. Oysa İkizler, nazik ve kibar biridir. Sizde ilgisini çeken özelliklerin yetmediğini hissederse, uzaklaşmak isteyecektir.

Yengeç-Yengeç

Örnek bir beraberlik
İlk bakışta birbirinize çekildiğinizi hissedersiniz. Sevgi, yuva, maddi güven her ikinizde de fazlasıyla vardır. Bu beraberlik tam anlamıyla mutlu bir sonuca gider. Yaşam boyunca sürecek bir aşkın sizi beklediğini bilmek, ikiniz için de güven vericidir. Yalnız, iki tarafın da aynı özelliklere sahip olması, olumsuz yönlerin de aynı olacağını gösterir.

Yengeç-Aslan

Mücadeleye değecek 
Aslan burcu ilk bakışta size çok cazip gelecektir. Fakat daha sonra sizin fazla duygusal yönleriniz açığa çıkacak, ve sınırlandırılmayı sevmeyen bir Aslan’la birlikte yaşamak zorlaşacaktır. O, hesap vermekten hoşlanmaz ve daima birlikte olmaktan hoşlanacağı arkadaş çevreleri vardır. Eğer bir Aslan’a aşıksanız tüm bunlara değer bir ilişki ortaya çıkacaktır.

Yengeç-Başak

Saygı yoksa yürümez 
O sizin kadar duygulu ve romantik değildir. Düşüncelerini açıkça söylemekten çekinmez. Sizi üzeceğini aklına bile getirmez. Yalnızlıktan hoşlanmayan fakat kaliteli ve zevkleri konusunda titiz olan bu özel kişi ile anlaşma yolunu kesinlikle bulursunuz. Eğer karşılıklı birbirinize saygı göstermeyi başarabilirseniz, ilişkiniz ömür boyu sürebilir.

  20 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

Yengeç-Terazi

Ortak noktalar artar 
Terazi insanını ilk bakışta beğenebilirsiniz. Bir Terazi duygusal ve romantik olmasına rağmen, asla mantıksız bir şey yapmaz. Her zaman, otokontrol sistemi gücünü gösterir. Sizin gibi yuvaya önem verir. Fakat sosyal yaşantısı olmayan bir hayat düşünemez. Teraziler saygılı birlikteliklerden hoşlanırlar. Aynı noktada bulaşacağınız çok şeyiniz vardır.

Yengeç-Akrep

Mükemmel beraberlik 
İşte Zodyak’ın mükemmel çiftlerinden biri. Akrep, maddeye değer verir ve kendisi gibi tutumlu olduğunuz için sizi takdir edecektir. Yaşlılık yıllarınızı güven içinde geçirirsiniz. Fakat Akrep’in kuşkucu yapısı her konuda kendisini gösterir. Sizin inatçı ve alıngan yönleriniz yüzünden beraberliğinizde sorunlar yaşanabilir. Ancak, bu aşk her şeye değecektir.

Yengeç-Yay

Sessizce çeker gider 
Yaylar’dan hoşlanabilirsiniz. Özgürlükçü ve başına buyruk yapısı ilginizi çekecektir. Onun belki de, her zaman sahip olmak isteyip, bir türlü cesaret edemediğiniz özellikleri vardır. Marjinaldir, zekidir, pratiktir, en önemlisi herkesten farklı bir rengi vardır. Onun sizinle örtüşecek fazla bir şeyi yoktur.

Yengeç-Oğlak

Her şeyi olacaksınız! 
Yengeç burcu aşk hayatı içinde oğlak ile değişik bir uyum yakalayabilir. Çünkü oğlak, yengeç burcunun zıt burcudur. O, sizin gibi inatçı ve kuşkucudur. Hakkınızda düşündüğü her şeyi saklayacak ve sürekli sizi sınamak isteyecektir. Sizin kadar duygulu değildir. Fakat ruhunuzdaki fırtınaları sezer. Bazen sözleri acımasız ve eleştirici olabilir. Birbirinizi tanıdıktan sonra mükemmel bir beraberlik olacaktır. Zamanla onun her şeyi olacaksınız.

Yengeç-Kova

Anlaşmanız çok zor
Bir Kova ile anlaşmanız son derece zor ve imkansız gibidir. Kova insanının apayrı bir havası vardır. Farklı ve ilginç arkadaşlarıyla mutludur. Kısıtlanmaya ve sınırlandırılmaya gelemez. Onu sıkar ve sürekli tartışma yaratırsanız, sizden uzaklaşmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Telefonlarınıza çıkmaz ve sürekli bahanelerle kaçarak, bir araya gelmekten kaçınır.

Yengeç-Balık

Her konuda destekler 
İşte uygun bir çift karşınızda duruyor. Balık, maddeden uzak bir yapıya sahiptir ve bu konuda tüm sorumluluğu size bırakır. Sizin yaptığınız hiçbir işe karışmaz ve hatta sizi her konuda destekler. Hassas ve duyarlı yapısı kırılmaya müsaittir fakat siz, zaten ona özenli ve duyarlı yaklaştığınız için, bu beraberlik kolay yara almaz. İmrenilen bir çift olursunuz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR