Yeter Artık! Eyüp’te Yavru Kediye Tecavüz! İşte Detaylar…

Hayvanlara yönelik istismar ve saldırı vakalarının ardı arkası kesilmiyor. Tüyler ürperten iddia bugün İstanbul Eyüp'ten geldi. Kediye tecavüz ettiği öne sürülen B.Ç, savcılık sorgusunun ardından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Kedinin ise öldüğü öğrenildi.


Hayvanlara yönelik istismar ve saldırı vakalarının ardı arkası kesilmiyor. Tüyler ürperten iddia bugün İstanbul Eyüp’ten geldi. Kediye tecavüz ettiği öne sürülen B.Ç, savcılık sorgusunun ardından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Kedinin ise öldüğü öğrenildi.

DHA'nın aktardığı habere göre, Sakarya Mahallesi'nde oturan Rafet Altınkaynak bir süre önce bir sokak kedisini sahiplendi. Bir müddet sonra kedinin dört yavrusu oldu. Altınkaynak, dün öğle saatlerinde evinden spor yapmak için dışarıya çıktı. Geri döndüğünde yavrulardan birinin kayıp olduğunu fark etti.Ağabeyine kediyi görüp, görmediğini soran Altınkaynak, kedinin peşine düştü.

Gözaltına alındı

Mahallede devamlı sarhoş olarak dolaştığı B.Ç'den şüphelenen Rafet Altınkaynak, onun evine gitti. Evde B.Ç. ve kediyi bulan Altınkaynak, durumu polise haber verdi. B.Ç., polis tarafından gözaltına alınarak, polis merkezine götürüldü. Yaralı olan kedi veterinere götürüldü ve tedavi altına alındı.

Şüpheli tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edidi

Gözaltına alınan B.Ç. polisteki işlemlerinin ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. B.Ç. savcılık sorgusunun ardından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Ekşi Sözlük yazarlarından da tepkiler geldi:Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı