Yıldız Tilbe: Domuz yemediğimiz halde neden domuz gribi oluyoruz?


Domuz gribi yeniden gündeme gelip binlerce insanı hasta ederken ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’de domuz gribi tartışmasına katıldı. Özellikle son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Yıldız Tilbe ilginç bir çıkışa daha imza attı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Sağlık Bakanlığına çağrıda bulunan ünlü şarkıcı domuz gribi için bedava ilaç dağıtılmasını istedi.

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe hastalıktan bir türlü yakasını kurtaramıyor. Tilbe uzun süredir hasta olması ve bir türlü iyileşememesi sebebiyle geçtiğimiz günlerde vereceği bir konseri iptal etme kararı almıştı. Ardından konseri organize eden yetkililer Yıldız Tilbe’yi evinden almış ve konser yapılacak alana getirmişti.

Yaşadığı olayların da etkisiyle birlikte ünlü şarkıcı Twitter hesabından domuz gribine dikkat çekti ve attığı twitte Sağlık Bakanlığına bedava ilaç dağıtmaları yönünde isteğini dile getirdi.

Tilbe Sağlık Bakanlığına çağrısını “Domuz yemiyoruz neden domuz gribi oluyoruz, bu virüsten kurtulmak sağlıklı olmak istiyoruz, millet olarak, hastayız, nolucaz böyle, bize yazık değil mi? Hastalıktan yorgun düştüm. Sağlık bakanlığı bize bedava hayırına Allah rızası için ilaç dağıtsa ya, Valla, Lütfen” sözleriyle ifade etti.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR